Łazienka

Lustra łazienkowe

Jakiś czas temu mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Stolicy w spotkaniu projektowym. Potencjalny inwestor chciał otrzymać projekt nowoczesnego mieszkania, ergonomicznego, z niektórymi funkcjami inteligentnego domu, a przy tym atrakcyjnego wizualnie. Większość prac nie stanowiła większego problemu, z wyjątkiem łazienki. Nie była ona duża i trzeba było w jakiś sposób ją optycznie zwiększyć. Nie ma lepszego rozwiązania, niż zastosowanie odpowiedniej kolorystyki i luster. Lustra łazienkowe w Warszawie można kupić bez problemu, trzeba jednak wiedzieć, gdzie i jakie najbardziej opłaca się kupić.

Poszukiwania odpowiedniego lustra łazienkowego jest nie lada wyzwaniem. Sporo zależy od tego, w jaki sposób ma ono być w łazience umiejscowione. W części przypadków stosuje się osadzenie bezpośrednio do ściany, w otoczeniu ceramiki łazienkowej, czasem są to lustra oprawione w ramę i w ten sposób zawieszone na ścianie. Jeżeli ktoś poszukuje lustra w standardowym wymiarze, to w niemalże każdym sklepie dostanie je niemalże od ręki.

A co w sytuacji rozmiarów niestandardowych? Warto poszukać sklepu, który posiada w swojej ofercie pożądany przez nas rozmiar i jest w stanie bezpiecznie do nas owo lustro dostarczyć. Czasem może się zdarzyć, iż trzeba lustra przycinać, często sklepy również mają taką usługę. Warto to zlecić, gdyż nie ponosimy wówczas odpowiedzialności za to, co się stanie z lustrem podczas przycinania – interesuje nas tylko gotowy produkt ( o ile regulamin danego sklepu nie stanowi inaczej).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *