Sypialnia

Poduszki termoelastyczne – właściwości wpływające na zdrowy sen

Odpowiednio dobrany materac to nie wszystko. Niepodważalnym czynnikiem wpływającym na jakość snu i stopień regeneracji jest poduszka. Z tego powodu oprócz materacy termoelastycznych firmy takie jak np. Sovea oferują również specjalne poduszki termoelastyczne. Ich prozdrowotne właściwości sprawiają, że właściwie deklasują one standardowe poduszki z pierza lub wyściółki syntetycznej.

Pianka termoelastyczna – klucz do sukcesu

Poduszka termoelastyczna od Sovea wypełniona jest pianką termoelastyczną, w której znajdują się tysiące otworów, odpowiadających za regulację nacisku. Obudzenie się z obolałym, sztywnym karkiem lub ramieniem to już przeszłość, jeśli zaufa się właściwościom poduszki termoelastycznej. Dzięki swojej konstrukcji poduszka zapewnia całkowicie równomierne rozłożenie nacisku głowy, szyi i ramion, na co nie pozwalają inne produkty. W takiej poduszce, nie mamy uczucia „zapadania się”, nie musimy jej co chwila poprawiać.

Poduszki termoelastyczne – regulacja termiczna i hipoalergiczność

Zbierające praktycznie same pochlebne recenzje poduszki termoelastyczne posiadają system otworów, zapewniających idealną wentylację. Materiał, z którego wykonane są poduszki termoelastyczne, pozwala na regulację termiczną. Nieprzyjemny poranek z wilgotną od potu głową to także już przeszłość, jeśli wybierze się poduszkę termoelastyczną. Co więcej, produkty te hamują rozwój roztoczy i są w 100% hipoalergiczne. Pokrowiec z tkaniny membranowej jest łatwo zdejmowalny i może być prany w temperaturze 60℃.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *