Salon

Pranie tapicerek

Łóżka jak i inne meble tapicerowane mają jedną zasadniczą wadę – ciężko jest je porządnie doczyścić domowymi sposobami. W wielu przypadkach trzeba sięgnąć po bardziej radykalne środki. Mało kto z nas może pozwolić sobie na porządny odkurzacz piorący – najtańsze mogą kosztować kilkaset złotych, jednakże efekty ich pracy mogą okazać się nie do końca zadowalające. Wydanie kwoty około 2 tysięcy nie jest rozwiązaniem, tym bardziej, że konieczność prania tego typu elementów zachodzi zazwyczaj raz do roku. Czy jest więc sens ponosić taki wydatek? Jak najbardziej nie.

Dla naszego klienta szukaliśmy ostatnio firmy, dla której pranie tapicerki w Kielcach nie jest wyzwaniem. Do wyczyszczenia były dwa łóżka i kilka krzeseł tapicerowanych.  Koszt może nie był duży, jednakże efekt naprawdę robił wrażenie.

Czy warto więc inwestować w takie usługi? Jak najbardziej – nie dość,  że meble wyglądają świeżo przez dłuższy okres czasu, minimalizuje się również ryzyko gromadzenia się drobnoustrojów w materiale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *